İçeriğe atla

Su Kaçağını Nasıl Bulurum ?

İstanbul su tesisatında meydana gelen su kaçakları sorunu tamiri için gerçekleştirilen kırma işlemi sonucunda oldukça masraflı bir işlem haline gelmektedir.

Su faturalarınızı aşırı derece artıran ve duvarlarınızda sararma ve ıslaklık gibi sorunlara yol açan ardından beton aralarında biriktirdiği suyu alt katta oturan komşunuzun evine sızdıran su kaçakları tesisat sistemi içerisinde en sevilmeyen sorundur.

Su kaçağı sorununun sevilmemesinin tek nedeni bunlar değil elbet, fayans altlarında meydana gelen su sızıntılarının tamir işlemi de bir hayli zordur.

Gözle göremeyeceğiniz su borularının öncelikle gün yüzüne çıkartmak için yapılan işlem genel olarak fayansların kırılması işlemidir.

Fayansları kırarak altlarından su sızıntısını tespit eden firmalar işi bilmeyen amatör firmalardır.

Eskiden elde olmayan teknolojik sebeplerden ötürü, herkesin kullanmak zorunda kaldığı kırarak su kaçağı bulma yöntemi günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeler ile birlikte tarihe karışmıştır.

İstanbul cihazla noktasal olarak kırmadan su kaçağı bulma firmamız, ev yada iş yerinde meydana gelen bütün sorunların tamir işlemini gerçekleştirirken teknolojik cihazlardan yararlanır.

Bu sayede yapınızda meydana gelen sorunların çözümü için herhangi bir kırma dökme işlemi yapılmayacak.

Firmamız teknolojinin son harikası olarak bilinen akustik dinleme adı verilen teknolojik cihaz ile su kaçağını dakikalar içerisinde tespit eder. Eskiden günlerce süren kırarak bayrampaşa su kaçağı bulma işlemi günümüz teknolojisinde daha kısa sürerek masraflarınızı minimuma indirir.

İstanbul’un neresinde olursanız olun, iletişim kısmında yer alan telefon numaraları ile bizleri arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Firmamız işinin ehli geniş kadrosuyla İstanbul’un neresinde olursanız olun sizlere ulaşarak su sızıntılarını ortadan kaldırır.

İstanbul su kaçağı bulma firmamız, sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler için sizlere % 100 garanti verir.

Firmamızın kullandığı akustik dinleme adlı cihaz sessiz çalıştığından günün herhangi bir saati bu işlem gerçekleştirilebilir.

Ne siz ne de komşularınız bu işlemlerden rahatsızlık duymazlar. Firmamız sizlere sağlamış olduğu kaliteli hizmetin sonucunda İstanbul’da en fazla tercih edilen tesisat firması olmuştur.

Firmamızın kullandığı cihaz ve yöntemler nedeniyle oldukça şaşıracak ve şimdiye kadar doğru bildiğiniz yanlışları unutacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara