İçeriğe atla

Bayrampaşa Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Tasarlanan son teknoloji ürünlerle atık su giderlerinde ve temiz su giderlerinden  meydana gelen su kaçağı tespit işlemi kolayca yapılmaktadır.

Alanında uzman tesisatçılar tarafından sunulan bu hizmette tesisat kaçağı duvar, zemin ya da fayans kırılmadan su kaçağı bulma yöntemiyle yapılmaktadır. Evlerde meydana gelen su sızıntısı için akla ilk gelen en yakın tesisatçıya başvurmak olmaktadır.

 

Ancak bu konuda ilk akla gelen yöntem en doğru yöntem olmayabiliyor.

 

Çünkü geleneksel yöntemlerle hizmet veren su tesisatçıları  su sızıntısı bulma ve su kaçağı tespit işlemlerini için birçok yeri kırmak zorunda kalmaktadır.

Bu da ufak bir su sızıntısı sonrasında büyük bir tadilat yapılacağı anlamına gelmektedir. Fakat bu gibi durumda ilk uygulanacak yöntem üstün teknolojisi ve uzman tesisatçılarla hizmet veren bizim gibi firmalara başvurmaktır.

Ersoylar Tesisat su kaçak tespiti işlemlerinde herhangi bir kırma dökme işlemi yapmadan sorunu tespit etmektedir.

Alandaki tüm gelişmeleri takip ederek en üstün hizmeti veren firmalardan yardım alınmadığı takdirde evin şantiyeye dönmesine hazırlıklı olmak gerekmektedir.

Peki, firmamız su kaçağını nasıl bulur?

Kırmadan su kaçağı bulma işlemi için binalarda akustik dinleme cihazı kullanılmaktadır. En son teknolojilerle tasarlanan bu cihazla sunulan hizmette tüm sorunlar kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara