İçeriğe atla

Sertifikalı Su Tesisatçısı Bayrampaşa

Teknolojik anlamdaki ilerlemeler insan hayatını her alanda kolaylaştırmıştır. Eskiden günlerce süren işlemler günümüzde daha rahat ve kısa sürmektedir.
Bilim insanları tarafından geliştirilen cihazların tamamı hiç şüphesiz insanlık için oldukça önemlidir.
Özellikle yapı sistemi içerisinde meydana gelen sorunlar eskiden sizleri oldukça uğraştırmaktaydı.
Elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan su tesisatı sorunlarının başında yer alan su kaçağı problemlerinde en ufak bir su sızıntısında bile günlerce süren bir kırma dökme işlemi yapılırdı.
Rastgele kırma dökme işlemi sonunda çoğu kez sağlam olan su boruları da zarar görürdü. Sağlam olan su borularının patlaması kırma işlemine bağlı olarak oluşan hasarlar masraflarınızı ikiye hatta bazen üçe katlardı. Her ne sebeple meydana gelirse gelsin erken müdahale edilmesi gereken bu problemde yardım alacağınız firmanın uygulayacağı yöntemde önemli bir rol oynayacaktır.
Günümüzde gelişen teknolojik cihazlara rağmen hâlâ eski usul yöntemler ile sizleri hem maddi hem de zaman olarak zor durumda bırakan firmalardan uzak durmanız gerekmektedir.
Teknolojideki gelişmelerden habersiz bu firmalar kırma dökme işlemi yaparak özellikle ev kadınlarının bütün plan ve programlarını alt üst etmektedirler.
Ayrıca yapılan kırma dökme işlemi ses çıkardığından komşularınızla da ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle ciddi bir araştırma yapmadan kimseden yardım almamalısınız.
Tespiti uzmanlık gerektiren bu sorunu tamir edecek olan firmanın kullanacağı yöntemde büyük önem taşımaktadır.
Yeni binalarda kullanılan kalitesi düşük su boruları ya da tesisat sistemine verilen yanlış eğim nedeniyle sık sık yeni yapılarda da meydana gelen bu problemin tamirini İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit işlemini yapan firmamız profesyonelce yapmaktadır.
Firmamız Avrupa’dan getirtilen akustik dinleme adlı cihaz ile en zorlu sorunları bile tespit etmektedir.
Akustik dinleme su sesine karşı hassas geliştirilen son teknoloji ürünüdür.

Ses çıkarmadan çalıştığından ne size ne de çevrenizdekilere rahatsızlık vermez.
Uzman su tesisatçı ustalarımız noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürüterek sizlere % 100 kesin çözüm sağlar.
Tespit edilen yerde bir veya iki seramiği kırarak tamir işlemini gerçekleştiren firmamız, size bir telefon kadar yakındır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara