İçeriğe atla

Kombi Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Kombi Su kaçağı problemlerinde eskiden kullanılan yöntemlerin tamamını tarihe karıştırarak sizleri yepyeni yöntemlerle tanıştıracak olan firmamız, eskiden hayalini kurduğunuz su kaçağı tamir işlemini gerçekleştirmektedir.
Eskiden elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle günlerce süren bayrampaşa su kaçağı tespit ve tamir işlemini firmamızdan ortadan kaldırarak kısa süre içerisinde çözülebilen işlemler haline getirmiştir. İstanbul su tesisatçı firmamız, en zahmetli su kaçaklarınızı bile teknolojinin son harikası olan akustik dinleme adlı cihaz ile kısa süre içerisinde tespit ederek sorunu ortadan kaldırmaktadır.


Bayrampaşa Su kaçağı bulma işlemi, tamir işleminden daha masraflı geçen bir sorundur. Bu nedenle su kaçağı bulma işini gerçekleştirecek olan firmanın iyi derecede teknolojik cihaz ve tecrübe sahibi olmalıdır.

Su boruları gözle görünmediğinden ve eskiden elde olmayan aletlerden dolayı, su kaçağı tespiti kırarak ve dökerek gerçekleşmekteydi.

Günlerce süren kırma dökme işlemi ardında bulunan patlayan su borusu tamir edilir ve sonrasında sizler, günlerce kırılan yerleri yeniden onarmak, molozları atmak ve temizlik işlemleri yapmak gibi teferruatlarla uğraşırdınız. Bu işlemlerin tamamını tarihin tozlu raflarına kaldıran firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır.


Su kaçağı problemleri birçok kez kendini hemen belli etmez, kendini kolay kolay belli etmeyen su kaçakları içten içe betonunuzu çürüterek yapınıza zarar vermektedir. Bu nedenle sizlerle gizli su kaçağını anlamanızın birkaç kolay yöntemini paylaşacağız.

Su borularında meydana gelen sızıntılar nedeniyle duvarlarınızda ıslaklık, duvarlarınızda kabarma, duvarlarınızda dökülme, kombi barında sürekli bir düşüş ve su faturalarınızda yüksek artış gibi hoş olmayan görüntüler çıkacağından bu sorunlardan herhangi biri ile bile karşılaşsanız firmamızı arayarak yardım talep ediniz.
Firmamız su kaçaklarınızı teknolojinin son harikası cihazlarla ortadan kaldırdığından sizleri zahmete ve masrafa sokmaz.

Tek bir seramiğinizi bile kırmadan dökmeden ortadan kaldıran firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır. Kırmadan dökmeden su kaçaklarındaki arızaları alanında uzman ve bilgili su tesisatçı ustaları ile tamir eden tesisat firmamız,

İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün servis olanağı da sağlamaktadır. Firmamız, en zahmetli su kaçakları için bile sabit fiyat garantisi sunarak sizlere hizmet vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara