İçeriğe atla

Su Kaçağı Tespiti Bayrampaşa

Bayrampaşa Su Kaçakları Servisinde %100 Kalıcı Çözümler
Bayrampaşa ilçesine hizmet veren ekiplerimiz tesisatla alakalı her konuda size hizmet sağlıyor.

Evinize üst komşunuzdan su damlıyorsa ve evinizin duvarlarında, tavanlarında ıslaklık, nemlenme, rutubet, kararma, küflenme ve kabarmalar gibi sorunlar mevcutsa eğer probleminizde kalıcı ve kesin çözümler buluyoruz.

Elektronik cihazlar sayesinde artık bu işler çok kolay ve hızlı bir şekilde meydana geliyor. Su kaçakları ve su sızıntıları yaşadığınızda kameralı cihazlarımızla, ses dinleme cihazlarımızla merkezi olarak sorunu noktasal olarak tespit edebilmekteyiz. Tespit yaparken de evinizde ve iş yerlerinizde problemi kırmadan, dökmeden, evinize hiç zarar vermeden tespit işlemini sonlandırmaktayız.

Eğer ki onarımı da yaptırmak isterseniz bir fayans kırılarak veya vakumlu makinelerle sökülerek onarımını gerçekleştirmekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetten memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz.

Eğer tespit ve onarım yaptığımız yerden 1 sene içerisinde tekrar bir sorun yaşarsanız size ücretsiz hizmet veriyoruz. Sizin de evinizde, iş yerlerinizde su kaçağı varsa eğer İstanbul’un Bayrampaşa ilçesine servisimiz mevcuttur.

Su kaçakları ve su sızıntılarıyla alakalı bir sıkıntı yaşarsanız hiç vakit kaybetmeden bizi arayın ve aynı gün içerisinde size hizmet verelim.

7/24 sizin sıkıntılarınızı yanıtsız bırakmayan müşterilerimizden detaylı bir bilgi alıp uygun gördüğünüz takdirde de evinize çağırabilir, tespit ve onarımı kusursuz ve kalıcı bir şekilde atlatabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara