İçeriğe atla

Alanında Uzman Su Kaçağı Bulma Firması

Önceki yıllarda su tesisatı sisteminde meydana gelen sorunlar teknolojik donanımların yetersiz olmasından dolayı sizleri hem zaman açısından hem de vakit açısından oldukça güç duruma sokmaktaydı.

İstanbul gibi büyük kentlerde elde olmayan nedenlerden dolayı ortaya çıkan su tesisatı sorunun başında su kaçağı yer almaktadır.
Eski yeni dinlemeden her türlü yapıda farklı sebepler ile ortaya çıkan bu problem neredeyse herkesin başından geçmiş olan ve korkulu rüyası haline gelmiş olan bir sorundur.
Su kaçağı nasıl ortaya çıkar?
Su borularının kullanıma bağlı olarak aşınması sonucu tahribata uğraması ortaya su sızıntısı problemini çıkarmaktadır. Su borularından sızan sular kısa süre içerisinde betonu delerek su kaçağını ortaya çıkarır.
Su kaçağı sadece evlerde mi ortaya çıkar?
Sadece evinizde değil, ev, işyeri, okul, hastane gibi yapıların tamamında ortaya çıkan bu problem daha çok ev ve işyerlerinin banyosunda ortaya çıkmaktadır.
Evimde su kaçağı olduğunu nasıl anlarım?
Su borularından sızan sular kısa süre içerisinde bütün duvarları kaplayacağından ortaya, duvarlarda ıslaklık, nemlenme, dökülme, evde keskin rutubet kokusu, kombi barında sürekli düşüş, su faturalarında artış gibi sorunlar oluşturacaktır. Özellikle patlamaya bağlı olarak sızan su vanalar kapalıyken bile su sayacınızı döndermeye devam edeceğinden, ay sonu gelecek olan su faturanızı kabartacaktır.
Su kaçağı bulma
Özellikle tespit aşamasında uzmanlık isteyen bu problem ile tek başınıza başa çıkamayacağınızdan alanında bilgi ve deneyim sahibi ustalar ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Eskiden teknolojideki yetersizliklerden dolayı uzun süren kırma dökme işlemi sonunda tamiri yapılan bu problem günümüzde üretilen cihazlar sayesinde kısa süre içerisinde ortadan kaldırılmaktadır.
Su kaçağı tamiratı
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız en zahmetli sorunları bile akustik dinleme diye tabir edilen cihaz ile ortadan kaldırmaktadır.
Alanında uzman sertifikalı ustalarımız, akustik dinlemenin tespit ettiği yerde titiz bir çalışma yürüterek bir veya iki seramiğin altında tamir işlemini gerçekleştirir.
Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, Aynı gün içerisinde servis imkanı ile sizlere % 100 garantili hizmet verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara