İçeriğe atla

Su Borusu Patlağı Tamiri Bayrampaşa

Bayrampaşa su kaçağı sorunu, hızla büyüyen ve büyümeye bağlı olarak da artan inşaatlar nedeniyle sık sık görülmektedir.

Su kaçağı sorunu artan nüfusa göre yapılan inşaatlar ile birlikte meydana gelmektedir. Bunun nedeni ise, altyapı sistemindeki aksaklıklardır.

Su kaçağı sorunu çeşitli nedenlerle hem eski hem de yeni yapılarda meydana gelen ciddi bir tesisat sorunudur. Eski yapılarda meydana gelen su tesisatı sorunu anlaşılırken, yeni yapılarda meydana gelen tesisat sorunları oldukça moralimizi bozmaktadır.

Eski yapılarda kullanılan boruların zamanla aşınarak meydana getirdiği su sızıntıları, beton araları ya da parke altlarında birikerek alt katınızda oturan komşunuzun evine su sızdırır.

Yeni yapılan binalarda meydana gelen su kaçağının ise bilindik iki nedeni vardır. Bunlardan biri tesisat sisteminde düşük kaliteli boruların kullanılması bir diğeri ise, yanlış tesisat sisteminin çekilmesidir.

Su kaçakları her ne sebeple meydana gelirse gelsin, canınızı oldukça sıkacağından, pek istenilen bir sorun olmaz.

Ayrıca zamanla, beton ve parkelerinizi şişirerek, dökülme, sararma gibi sorunlarda çıkararak betonunuzu çürütür. Hiçbir şekilde masum olmayan su kaçakları, vanalar kapalıyken bile su sızdırmaya devam edeceğinden ay sonu gelecek olan faturanıza da bu durumu yansıtır ve sizleri oldukça zor duruma düşürür.

Bayrampaşa  kırmadan su kaçağı bulma ve tamirini yapma hizmeti sağlayan firmamız su tesisat sisteminde meydana gelen bütün sorunları teknolojik yöntemler ile ortadan kaldırarak sizlere kısa süre içerisinde kalıcı çözümler sağlar.

Firmamız alanında uzman ve sertifikalı tesisat ustalarıyla çalışarak ev ya da işyerinizde meydana gelen su kaçaklarını kısa süre içerisinde minimum masraflarla ortadan kaldırır.

Eskiden hatırlayacağınız üzere, su kaçaklarını tamir etmek için yapılan ilk işlem patlayan su borusunu tespit edebilmek için rastgele kırma işlemiydi.

Firmamız su kaçağınızı da kırmadan akustik dinleme adlı cihaz ile noktasal olarak tespit eder ve sizlere % 100 garanti sağlayara tamir işleminizi gerçekleştirir. Bayrampaşa bütün mahalle ve sokaklarına aynı gün servis imkanı bulunan firmamızdan profesyonel destek alarak su kaçağından kurtulmak istiyorsanız firmamızı arayarak randevu talep ediniz.

Firmamız sadece su kaçağı değil, tesisat sisteminde meydana gelebilecek her türlü sorunlarda sizlere destek olmaktadır.

Bayrampaşa petek temizliği hizmetide vermekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara