İçeriğe atla

Tuvaletteki Su Kaçağını Kamera ile Bulma

Tuvalet su kaçakları Ev, iş yeri gibi yapılarda sıkça karşınıza çıkan sorunların başında su tesisatı yer almaktadır. Su tesisatı sorunu her ev ve iş yerinde açığa çıkan ve sizlere oldukça zor anlar yaşatan ciddi bir problemdir.
Su tesisatı uzmanlık isteyen bir konu olduğundan tek başınıza başa çıkmanız pek mümkün değildir.

Eski yeni dinlemeksizin her ev ve iş yerinde meydana gelen ve zahmetli işlemlerin ardından tespit edilen sorunlar, eskiden sizleri bir hayli zor duruma düşürmekteydi. Elde olmayan teknolojik aletler gerekçesiyle kırarak ve dökerek kaçak tamiri gerçekleştirilen, su tesisatı arızaları bütün planlarınızı alt üst ederdi.

İnsan gücüne dayalı olarak gerçekleştirilen işlemlerde, su borularının gözle görünmemesi sizlere sıkıntı çıkarmaktaydı.

Eski ve yeni binalarda çeşitli nedenlerle meydana gelen arızaların sebepleri yeni binalarda kullanılan su borularının kalitesiz oluşu veya tesisat sistemine verilen yanlış eğim olurken, eski binalarda kullanılan su borularının tahribata uğraması bu sorunlara neden olmaktaydı.

Şimdi ise kameralı su kaçağı bulma cihazları ile kaçaklar kırmadan noktasal tespit edilerek tamiri yapılmaktadır.

 

Firmamız bayrampaşa su kaçağı bulma konusunda alanında uzmandır. Özellikle banyo, mutfak ve tuvalet gibi alanlarda meydana gelen su tesisatı arızaları hayatınızın olağan akışını olumsuz yönde etkilemekteydi. Gün içerisinde sık sık kullandığınız ve suyun yoğun olarak kullanılması gereken alanlarda meydana gelen su tesisatı arızaları, sizleri maddi açıdan olduğu kadar zaman açısından da zarara uğratmaktaydı.

Eski usul teknikleri kullanan su tesisatçı firmaları, en ufak bir sorunda bile, su borularının üzerindeki beton ve seramikleri kırarak su borularına ulaşmaya çalışırlar. Gelişigüzel kırılan beton ve seramiklerin altındaki arızalar tespit edilirken, çoğu kez sağlam olan su boruları da bu işlemden etkilenir ve tamir işleminde yaptığınız masraflar iki katına çıkmaktadır.


Teknolojinin son harikası olan cihazları kullanan ve alanında bilgi ve deneyim sahibi tesisat ustalarından oluşan bayrampaşa su tesisatçı kadromuz eskiden uygulanan bütün bu işlemleri tarihe karıştırarak sizlere % 100 garanti vermektedir.
Kırmadan dökmeden en zahmetli sorunları bile dakikalar içerisinde ortadan kaldıran firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır.

İletişim numaralarından arayıp, randevu ve bilgi edinebileceğiniz firmamız sizlere sağladığı bütün hizmetleri garanti kapsamı içerisinde sunmaktadır. İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine de aynı gün servis olanağı mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara