İçeriğe atla

Petek Temizliği Bayrampaşa

Bayrampaşa petek temizliği servisi sizlere teknolojik cihazlarımız yardımı ile garantili temizlik fırsatı sunuyoruz. Uygun fiyata hizmet veriyoruz. Üstelik koruyucu kimyasal hediyeli kampanyamız hizmetinizde.

 

Peteklerden  iyi mi Verim Alabilirsin ?
Kalorifer peteklerinin içindeki kirli su oluşumu, kireçlenme ve tıkanıklık yüzünden kaloriferlerden verim alamazsınız. Bu yalnız kaçak olduğu zamanlarda yapılması gereken bir vaziyet değildir. Kaçak olmasa bile kaloriferlerden verim alabilmeniz için temizletmeniz gerekmektedir.

Bayrampaşa Profesyonel Petek Temizlik

Terazidere mahallesinde bulunan firmamız kombi su kaçağını bulma ve garantili petek temizliği hizmeti vermektedir.

 

Bayrampaşa ilçesinde Petek Temizliği Yaptırana Koruyucu Kimyasal Hediye !

 

Petekleri ne kadar sıklıkla temizlemeliyim?

Kalorifer tesisatlarınızı 1 senede bir veya 2 senede bir temizletmeniz sizin için verimli bir ısı olmasını sağlayacaktır. Bayrampaşa tesisat olarak bu tesisat kaçaklarını %100 kapatabilmek garantisini size vermektedir. Dolayısıyla bu çözümler yardımıyla evinizde asla bir şey kırılmaz. Sizde verdiğimiz bu hizmetlerden %100 garantimizde faydalanmak istiyorsanız derhal bizimle irtibata geçin.

Bu Temizlik Radyatörlere Bir Zarar Verir mi ?
Petek temizliği esnasında yapılan hatalar kombi su tesisatına ve kalorifer peteklere zarar verebilir. Kalorifer radyatör temizliğine uygun olmayan cihazların temizlikte kullanılması tesisata ciddi zararlar verebilir. Temizlik için uygun cihazlara sahip olan temizlik şirketleri ile çalışmalısınız. Ihmal etmeyin ki petek temizleme için garanti veren bir firma şuan yoktur. Rothenberger marka Alman malı temizlik cihazları kullanan firmalardan bu işlemi yapmasını isteyiniz.

Basıncı yüksek olan cihazlar illaki su döşemına zarar verir. Bu zarar temizliği uzun yıllar yapılmamış kombi su tesisatlarında daha kısa sürede ortaya çıkar. Oluşacak sorun su ne kadarağı yada kombi motorunun yanması ile sonuçlanmaktadır.

Bayrampaşa Petek Temizliği 149 TL

Kalorifer Petek Temizliği Fiyatları ?

Petek temizleme konusunda uzman firmamız İstanbul ve ilçelerinde mobil servis sunmaktadır. Anadolu yakasında 1 Avrupa yakasında 3 şubesi olan temizleme firmamız bu işlemleri uygun fiyat anlayışı ile yapmaktadır.

Petek temizleme fiyatı 150TL bu fiyata temizlik kimyasalı dahildir. Koruyucu kimyasal firmamız tarafından hediye edilmektedir. Bu fiyat 4-6 radyatör arası için geçerli olup Dubleks daire ve Villa gibi alanlarda değişiklik göstermektedir. Merkezi sistem ısıtma sistemleri temizliği fiyatları için bizi aramalısınız.

Kalorifer tesisatı boru temizliği ve petek temizlemede % 25 oranında fiyatlarda indirim yapmış bulunmaktayız.

Kalorifer Petek temizleme servisi hizmeti veren firmamız kış kampanyası ile fiyatlara % 10 Oranında indirim yapmıştır.

Petek temizliği servisi telefon 0212 5700744 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara