İçeriğe atla

Su Sızıntısı Tamiri

İstanbul Bayrampaşa su tesisatı sorunu denince akla genel olarak tıkanıklık ve su kaçağı sorunu gelmektedir.

İstanbul su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen tıkanıklık sorunu, bilinçsize yaptığını hareketlerden dolayı meydana geldiğinden, dikkatli olmanız durumunda bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Örneğin çöpe atmanız gereken katı cisimleri, tuvalet ve lavabo gibi yerlere atmamanız tıkanıklık sorunu ile baş etmenizde sizlere yardımcı olacaktır. Su tesisatı sisteminde görülen diğer büyük sorun ise su sızıntısı sorunudur.

Su sızıntısı tamiri ve kaçak sorunu ev ya da iş yerinde meydana gelen ciddi tesisat sorunudur.

Su kaçağı tespiti için önemli olan su sızıntısının dayanıklılık ömrünü yitiren eski borularda meydana geldiğinden önüne geçmek pek de mümkün değildir.

Doğal nedenlerden ötürü meydana gelen su kaçaklarının tamir işlemi de oldukça masraflı ve zahmetli bir işlemdir. Su borularının fayans altlarında olması bu masrafı ve zahmeti artıran en önemli etkendir.

Patlayan su borusu gözle görünür olmadığından ev ya da iş yerinde meydana gelen su kaçaklarınızın tamir işleminde fayans ve betonlar tek tek kırılarak su sızıntısına neden olan su borusu tespit edilmeye çalışılırdı.

Tamirinin kolay tespit işleminin zor olduğu bu sorunda, bazen günlerce süren kırma dökme işlemlerinin ardından su kaçağına neden olan su borusu tespit edilir ardından tamiri gerçekleşirdi.

Rastgele kırılan yerlerin altında bulunan sağlam borularda kazma kürekten nasibini alır ve daha ciddi masraflara girmenize vesile olurdu. İstanbul kırmadan dökmeden tek bir seramiğin altında su kaçağı tespit işlemi yapan firmamız sizleri bu sorunlardan kurtaracak önemli bir gelişmeye imza attı.

Firmamız kurulduğu günden bugüne İstanbul’da ve bayrampaşada en çok tercih edilen su tesisatı firmasıdır.

Bunun nedeni ise su tesisatında meydana gelen sorunlara uyguladığı çözüm politikasıdır.

Yaptığı her işleme garanti veren firmamız su kaçaklarınızı da akustik dinleme adı verilen su sesine karşı duyarlı teknolojik cihaz ile noktasal olarak kırmadan dökmeden tespit eder. Tek bir seramiğin altında tespit edilen su kaçağınız, firmamızın alanında uzman tesisat ustaları tarafından titiz bir çalışma yürütülerek ortadan kaldırılır.

İstanbul Bayrampaşa su tesisatı firmamız ev ya da iş yerinizde meydana gelen bu sorunu dakikalar içerisinde ortadan kaldırır ve sizlere zaman açısından tasarruf sağlar. İstanbul’un bütün ilçe ve mahallelerine servis imkanı bulunan firmamız, sizlere bir telefon kadar yakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara