İçeriğe atla

Su Sızıntısı Bulma

Bayrampaşa su kaçağı sorunu tespiti ve tamiri hiç tartışılmasız tesisatınızda meydana gelebilecek en zorlu işlemlerdir.

kameralı Su kaçağı tamiri çok zor bir işlem olmasa da kaçağın yerini tespit etmek bir hayli uzmanlık ve zahmet gerektiren bir işlemdir.

Gözle görünmeyen su borularında oluşan sızıntıyı bulmak sorunu zahmetli ve masraflı bir işlem haline getirirdi. Günlerce süren kırarak su kaçağı bulma çalışmaları ev ya da iş yerinizde de ciddi tahribat ve kirliliğe yol açardı.

Eskiden teknolojideki eksikliklerden kaynaklı olarak yaşanan bu sıkıntılar tabi günümüde tarihe karışmıştır. Her geçen gün hayatımızın biraz daha kolaylaştığı çağımızda bilim insanları su tesisatı sektörünün dolayısıyla da sizlerin işlerini kolaylaştırıcı ciddi adımlar atarak su kaçaklarını dakikalar içerisinde tamir edilen bir problem haline getirdi.

Kırmadan Tesisat Onarımı Bayrampaşa

Özellikle tarihi yapılarda kullanılan tesisat materyallerinin eskimesi sonucu ortaya çıkan ve sizleri bir hayli zor duruma sokan su kaçakları fayans altlarında meydana geldiğinden tamiri de oldukça zor bir hale gelirdi.

Özellikle işyerlerinde meydana gelen su kaçakları günlerce dükkanınızın kapalı kalmasına neden olacağından sizleri binlerce TL kayba uğratıyordu. Tabi günümüzdeki teknolojik gelişmelerle birlikte eskiden yapılan işlemlerin tamamı kötü bir anı olarak kaldı.

Çünkü günümüzde hepinizin yüzünü güldürecek önemli bir gelişmeye imza atıldı. Bayrampaşa su tesisatı firmamız eskiden günlerce süren su sızıntılarını teknolojideki gelişmelerde yararlanarak dakikalar içerisinde çözmektedir. Üstelik kırmadan dökmeden. Evet yanlış okumadınız Bayrampaşa su tesisatı firmamız, meydana gelen su sızıntılarını akustik dinleme adlı teknolojik cihazlar ile kırmadan dökmeden tek bir parke taşının altında tespit ederek yine tamir işlemini de o parke taşının altında gerçekleştirir.

Çoğu kez komşunuzun evine sızan ve komşunuzla aranızda ciddi tartışmalara neden olan, su faturalarınızı kabartan, kombi barınızın sürekli düşmesiyle evinizin soğutan ve evde keskin bir rutubet kokusuna yol açan su kaçağı sorunu, firmamız tarafından dakikalar içerisinde çözülerek sizlere % 100 garanti verilir. Her biri özel olarak yetişmiş tesisat ustalarımız ev ya da iş yerinizde meydana gelen su kaçağı sorunlarınızı aynı gün içerisinde onarır. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise firmamızı arayarak randevu oluşturmanızdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara