İçeriğe atla

Suyun Geldiği Yeri Noktasal Tespit Ediyoruz..

İstanbul gibi büyük kentlerde gün geçmiyor ki yeni bir sorunla uyanmayalım. Sürekli artan nüfusa bağlı olarak altyapı sistemi yetersiz kalan İstanbul’da barınma ihtiyacını karşılamak için yapılan koca binalarda ciddi arızalar da çıkmaktadır.
Her geçen gün artan nüfus özellikle İstanbul gibi büyük kentleri olumsuz yönde etkilemektedir.

Eskiden sadece tarihi yapılarda meydana gelen birçok sorun, günümüzde yeni yapılarda da görülerek yaşamınızın olağan akışını bozmaktadır. Yapı sistemi içerisinde bilinen en zahmetli sorun, hiç kuşkusuz su tesisatı kaçak problemidir. Eski, yeni demeden her türlü binada çeşitli nedenlerle açığa çıkan ve özellikle su kaçağı tespit işlemi zorlu geçtiğinden, hepinizin korkulu rüyası olan bu arızalar, son zamanlarda daha sık karşılaşılan bir arıza haline gelmiştir.


Eski binalarda kullanılan materyallerin tahribata uğraması sonucu ortaya çıkan bu arızalar, yeni binalarda da kullanılan kalitesi düşük su boruları ve yanlış eğim nedeniyle görülmektedir.

Erken müdahale edilmesi gereken bu arızalara müdahaleyi gerçekleştirecek firmanın kullanacağı yöntemi de bilmek gerekir.

Tek başınıza müdahale edemeyeceğiniz bu sorun karşısında sizlere destek olması için bir firma ile anlaşmanız şarttır.

Su borularının yer altında bulunması, özellikle tespit işlemini olumsuz yönde etkilemektedir.

Gözle görünmeyen su borularına ulaşmak ve arızayı tespit etmek için eskiden elde olmayan cihazlardan dolayı yapılan işlemler, kırma ve dökme işlemiydi. Gelişigüzel tekniklerle beton ve fayansınızı kıran su tesisatçıları, arızayı tespit ettikten sonra tamir işlemini gerçekleştirebilmektelerdi. Rastgele kırma işlemine bağlı olarak da eviniz adeta savaş alanına dönerdi. Tamir işlemi ardından özellikle ev hanımlarını bekleyen yoğun tempolu bir iş çıkmaktaydı. Günlerce süren bu işler nedeniyle ev hanımlarının bütün planları alt üst olmaktaydı.
Daha çok banyo, mutfak ve tuvalet gibi suyun yoğun olarak kullanıldığı bölümlerde meydana gelen bu arızalar sizleri oldukça olumsuz yönde etkilemekteydi.
İstanbul bayrampaşa kırmadan dökmeden noktasal olarak kaçak tespit ve tamir işlemi gerçekleştiren firmamız, en zahmetli sorun olarak görülen su tesisatı arızalarını dakikalar içerisinde ortadan kaldırarak sizleri bu dertten kurtarır. Alanında uzman sertifikalı su tesisatçı kadrosuyla İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine hizmet götüren firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara