İçeriğe atla

Su Kaçağı İstanbul

Banyodan komşunuza akan sulara mutfağınızdan aniden beliren sulara Bayrampaşa TESİSAT olarak son veriyoruz.

Bunun gibi ve benzeri sorunlarınızı hızlı ve garantili çözüyoruz nasıl mı? Garantiliyoruz.

20 yıllık tecrübemizle uzman ekiplerimizle ve ekipmanlarımızla su kaçağını noktasal kırmadan tespit ederek geçmişte birçok firmanın cihazla su kaçağı tespiti yapmamaları nedeniyle kırma işlemlerini oldukça fazla bir şekilde uyguluyor olmaları bizim tarafımızdan olması gereken bir işlem olarak görülmemektedir.

Su kaçağı nasıl belirti verir?

Aniden sizden komşunuza su damlaması ya da size komşunuzdan akan su duvarlarda kararma, sıvalarda çatlama, yüksek gelen su faturası gibi belirtileri vardır. Biz Bayrampaşa TESİSAT olarak su kaçağını noktasal tespit ediyoruz. Bütün sorunlarınızı çözüyoruz müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyarız.

 

Şehirlerimizde inşaat sektörünün gelişmesiyle yeni yapıların çoğaldığı ve buna rağmen su kaçağı gibi sorunlarını yaşamamız muhtemel olasılıklar arasında ucuz işçilik ve eksik malzemeler kullanılması özensiz yapılan tesisatlar nedeniyle yeni ve eski yapıların ortak noktası su kaçağı gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır.

Biz Bayrampaşa Tesisat olarak su tesisattaki sızıntıları noktasal tespitle zarar vermeden sonuca ulaşıyoruz. Bütün benzeri sorunlarınızı Bayrampaşa su tesisat olarak son veriyoruz. Bizim farkımız biz işimizi severek ve özenle özveriyle yapan büyük bir firmayız. Bizimle çalışmaktan memnun kalacağınızdan eminiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara